BİZ

BİZ

2003 yılında başladığımız yolculuğumuzda, her anımızda tüm paydaşlarımıza güvenilir iş ortağı olmak ve değişimi, dönüşümü ve gelişimi kucaklayan yaklaşımımız ile her zaman en iyiyi yapmak amacındayız.

DNA’mızda:

Dürüstçe çalışmak, yaşamak ve yaşatmak, var.
Tüm paydaşlarımız ile uyum ve barış içerisinde ilişkiler kurmak ve kurdurmak, var
Hiç yılmadan zorluklara karşı dirençli kalmak ve dayanışma içerisinde paydaşlarımızın dirençli kalabilmeleri için kendilerine destek olmak, var.
“İşi yapan, işi bitiren” olma hevesimizin canlı kalmasını sağlamak, var
Amaç odaklı olmak, var
ama en önemlisi paydaşlarımız için her zaman güvenilir iş ortağı olmak , her zaman en iyiyi yapmak ve geleceği garanti etmek, var.

Güvenilir İş Ortağı

Tüm paydaşlarımızdan aldığımız güven her zaman bizim en önemli itici gücümüz oldu.
Her zaman gücümüzün müşterilerimizin bize duyduğu güvenden geldiğini hissettik.
Bize güvenen herkesin güvenlerinin hakkını verme sorumluluğumuz, beklenenden fazlasını yapmakla ilgili bir hedeflenme ve bu doğrultuda çok farklı bir bakış açısına sahip olmamıza neden oldu.

Zamanın Ötesinde Olmak

Beklenti ötesinde olmak zamanın da ötesinde bir düşünce şekli ile pek çok konuda liderlik etme kültürümüzü oluşturdu.
Zamanın ötesinde olabilmek bizim için bir amaç değil bir yaşam döngüsü.

Her Zaman En İyiyi Yapan

Hep iyiyi, güzeli ve doğruyu yapabilmek için gelişmeyi, insana-çevreye-şirketimize katkı sağlayabilecek fikirler üretmeyi bir görev olarak görüyoruz.

Geleceği Garanti Eden

Katkı sağlayabileceğimizi düşündüğümüz konuları teknolojik çözümler olarak hepimiz için uygulamaya alıyoruz ve hiç durmadan ve yorulmadan geliştirmeye devam ederek şekillendirmeye devam ediyoruz.

YAKLAŞIMIMIZ

Çözümlerimiz “Sürdürülebilir herşey” yaklaşımızın ayrılmaz bir parçası. İnsanlık ve toplum için, insan kaynaklarımızdaki çeşitlilik ve eşitlik anlayışımız, kararlı sağlık ve güvenlik politikalarımız ve bu uygulamaların kullanılabildiği çözümlerimiz var. Çevre ve dünyamız için, duyarlılığımız gereği sera gazı emisyon hedefleri için altına imza attığımız taahhütlerimiz ve karbon ayak izi ile enerji verimliliği hedefleri olan nesnelerin interneti platformumuz var. Şirketimiz ve güçlü ilişkilere dayalı iş ortaklarımız ve ekosistemimizde yer alan tüm paylaşlarımız için, hiç bitmeyen inovasyon enerjimiz ve ışığımız ve akıllı ve akılcı dönüşüm uygulamalarımız var. Toplumsal mekanları daha kolay yaşanabilir yerler haline getirerek hayatlarına dokunuyoruz. Müşterilerimize teknolojik dönüşüm yolculuklarında rehberlik ve yol arkadaşlığı yapıyoruz. Böylece de, paydaşlarımızın yaşam döngülerine katkı sağlıyor, geleceği garanti edecek bir iş ortağı olmayı sürdürüyoruz.

ANLAYIŞIMIZ

techasaY’da ana değerimiz insan. Merkezi insan olan hizmetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına uçtan uca cevap verecek şekilde yapılandırıyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımızın çalışmaktan gurur duyacakları; çeşitliliğin kucaklandığı, eşitlik ve adaletin değişmez bir değer olduğu; bir çalışma ortamında olmalarını önemsiyoruz. Herşeyin entegratörü olmakla ilgili iddiamız burada ön plana çıkıyor. Teknolojiyi üreten, devreye alan, bakım/arıza süreçlerini destekleyen bir paydaş olarak, bu süreçlerde sağladığımız tüm teknolojik kolaylıkları müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.