Yapay Zeka

Süreç Madenciliği

Süreç Madenciliği ile KPI’larınızı Doğru Veriler Odağında Gerçekleştirin,
Sektörünüzde Rekabet Avantajı Sağlayın

Günümüzde birçok şirket artan rekabet ortamında çevik olabilmek için  geleceğe odaklanırken mevcut durum analizine de önem vermektedir. Süreç madenciliği, mevcut süreçlere ne ölçüde yatırım yapılması gerektiği, yatırımın avantajlarının ölçülebildiği, sorunların meydana geldiği ve süreç içerisinde ne kadar çeşitliliği olduğu gibi durumların ölçülmesi açısından önem taşımaktadır. 

Süreç madenciliği, yapılan çalışmalarla mevcut olan kayıtları baz alarak, süreçleri izlemek ve iyileştirmek amacıyla kullanılan analitik bir iş yapış şeklidir.

techasaY, süreç madenciliği çalışmaları ile  şirketlere proaktif, aynı zamanda çevik bir şekilde hızlı çözümler sunarak, sektörleri içerisinde gerçekleşen değişime hızlı adapte olmalarını sağlamaktadır.  Sektör ve iş alanına yönelik süreçleri 360 derece değerlendirerek yapılan analizler sonucu şirketler için en değerli sonuç ortaya çıkarılmakta ve hedef  KPI’larının gerçekleştirilmesine  katkı sağlanmaktadır. 

Süreç madenciliği, tam şeffaflığı olan projelerin verimliliğini ölçmeye olanak sağlamaktadır.Bu sayede techasaY, özellikle operasyonel mükemmellik sağlamak isteyen kurumların her süreçte en iyi performansı alabilmeleri için optimal senaryoların belirlenmesi ve tespitinde yanlarında olmaktadır.  

Süreç Madenciliği Çalışmaları ŞirketlereNasıl Avantajlar Sağlar?

  • Dijital olarak elde edilen sonuçlar sayesinde geleneksel analiz yöntemlerine göre hızlıdır.

  • Süreçleriniz hakkında tamamen tarafsız bir görünüm ve analiz sunması sayesinde nesneldir.

  • Süreç madenciliği ile süreçlerin farklı ortamlardaki akışlarını takip etmek kolaylaşır. Süreç akışlarının belirlenebilmesi için büyük resmi gösterir.

  • Dijital dönüşüm yolculuğunda, rekabette, avantaj kazandırır. 

  • Sürdürülebilirliği sağlayan optimizasyonlar gerçekleştirmeye imkan sağlar.