Yazılım

Geliştirme

Gelişmiş ve Esnek Yazılım Çözümleri ile Kurumunuza ve
Projelerinize Özgü Profesyonel Platformlar Oluşturun

Günümüz teknoloji çağında şirketler için en önemli gerekliliklerden biri, veriyi doğru analiz edebilmek ve fırsatları ya da olası riskleri bu sayede tespit edebilmektir. Bu amaçla çeşitli platformlar oluşturma ihtiyacı doğmakta, özel yazılım uygulamaları bu noktada şirketlerin iş süreçlerini kolaylaştırıcı çözümler sunmaktadır. 

techasaY, yazılım geliştirme çözümleri kapsamında iş yönetim yazılımları ile işletmelere özel yazılımlar geliştirebildiği gibi, projelerin hayata geçirilmesi konusunda analiz, tasarım, kodlama ve test  süreçleri ile, proje ve sektörün ihtiyaçlarına uygun olarak çözümler tasarlamaktadır. Şirketlere özel platformlar geliştirmenin yanı sıra, alanında uzman kadrolar ile mevcut yazılımların geliştirilmesine yönelik hizmetler de sunulmaktadır. Anahtar teslim proje geliştirme çözümleri ve deneyimli kadrosu ile platformun beklentiler ile örtüşmesi, sürekliliğin sağlanması konusunda en kaliteli yazılımı, en işlevsel ve başarılı şekilde hazırlamaktadır. 

 

 

Özel Yazılıma Sahip Bir Platform Nasıl Fayda Sağlar?

  • Dijitalleşme ile gelen hızlı analiz ve raporlama yeteneği sağlar.

  • İleri düzey izleme, analiz ve raporlama ile risk ve avantajların tespitine olanak sağlar. 

  • Şirketlerin kurum içi tüm iş süreçlerini tek bir platform üzerinden yönetebilmeye imkan sağlar. 

  • Veri güvenliği açısından faydalıdır. Verilerin, dış bir kaynak yerine şirketlerin özelinde tutulmasını sağlar. 

  • Geliştirilmeye açık ve esnektir. Şirketin ileride doğabilecek ihtiyaçlarına kurum özelinde sisteme yeni çözümler dahil edebilmeyi sağlar.