Yazılım

Paket Yazılım

Sektörünüze Uygun Geliştirilmiş Paket Yazılım Çözümleri ile
Yüksek Maliyetli Yatırımlara İhtiyaç Olmadan İş Süreçlerinizi Kolaylaştırın

Günümüzde şirketler iş verimliliğini arttırmak ve sürdürülebilir iş akışı için yazılım programlarına ihtiyaç duymaktadır. Paket yazılım, özel yazılım çözümleri geliştirmeye ihtiyaç kalmadan, şirketlerin ihtiyacına hızlı ve etkili şekilde cevap veren hazır yazılım türüdür.  

techasaY, sunduğu paket yazılımı hizmeti ile sektör ve iş alanları özelinde ihtiyaca uygun çözümler geliştirmektedir. Bu sayede iş ortakları ve çalışılan şirketlere sunulan hizmetlerde, iş niteliğine uygun, hızlı ve kullanıma hazır bir sistem ile hizmet verilmesini sağlamaktadır.  Destek, bakım ve geliştirme hizmetleri ile kullanılan uygulamaların sağlıklı, işlevsel ve doğru fonksiyonlarda yapılandırılması sağlanmaktadır. 

Paket yazılım çözümleri, şirketlerin mevcut uygulamalarına entegre edilerek, iş süreçlerine dahil olan farklı veri kaynaklarının da kolaylıkla kullanılabilmesini sağlamaktadır Bütünsel iş süreci yaklaşımı ile geliştirilen paket yazılım çözümleri ile iş sürekliliğinin verimli hale gelmesine destek olunmaktadır. 

Paket Yazılım Çözümleri Şirketinize Nasıl Fayda Sağlar?

  • Paket yazılım, sektör, iş alanı veya birçok şirketin ihtiyacı olan temel iş sürekliliği işlevlerine yönelik olarak hazırlanabilir. 

  • İçinde bulunulan ekosistem içerisindeki şirketler ya da iş ortakları için sunulan paket yazılım programında herhangi manuel müdahale, yükleme, bakım, barındırma vb. çalışma yapılmasına gerek duyulmaz. 

  • Paket yazılımlar, kolay kullanım özelliği ile hizmet verilen iş ortakları ve şirket personelleri tarafından kolaylıkla öğrenilebilir.