Yazılım

Software As a Service ( SaaS)

As A Servie Çözümü ile Ek Bir Yatırım Gerektirmeyen
Çevrimiçi İş Yönetiminin Kolaylığını Yaşayın

SaaS yazılım modeli, şirketlerin kullandıkları platforma üyelik gerçekleştirerek, hizmet sağlayıcı tarafından belirlenen aylık ya da yıllık bedeller üzerinden ücretlendirildikleri çevrimiçi uygulamalardır. 

techasaY, sunduğu SaaS çözümleri ile özel bir kodlama ya da üyelik gerekmeksizin kullanabilecek çevrimiçi platformlar sunmaktadır. Bu sayede, şirketler, uygulama kurulum ya da bakım süreçleri ile ilgilenmek zorunda olmadan iş süreçlerini kolaylıkla yönetebilmektedir. 

İhtiyaçlar doğrultusunda, kurumlara özgü geliştirilen Software As a Services çözümleri ile iş ortakları, şubeler ve müşterilerin kullanımına sunulabilecek yazılım projeleri üretilebilmektedir.  Bu sayede şirket ihtiyaçları doğrultusunda hizmet alınan SaaS programlarını mevcut uygulamalara entegre ederek farklı uygulamalar arası veri alışverişi yapabilen bütünsel yapıda bir çözüm sunulmaktadır. 

Software As a Service (SaaS) uygulamaları proje yönetiminden, iş planlamasına kadar birçok farklı sektörden farklı iş niteliklerine ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar. SaaS, işletmelere kurumsal kaynak planlaması (ERP), içerik yönetimi, kimlik ve erişim yönetimi (IAM), müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), güvenlik vb. için araçlar sağlar. 

Software As a Service ( SaaS) Yazılım Modeli Nasıl Fayda Sağlar?

  • SaaS, yazılım satın alma, lisanslama ve periyodik bakım süreçlerini ortadan kaldırarak, şirketlere daha düşük maliyet oluşturur.

  • SaaS uygulamalarında yazılım bulut ortamda barındırıldığı için, barındırma amaçlı bir donanıma ihtiyaç duyulmaz. 

  • SaaS yazılımları diğer programlarla entegre olabilmek için geliştirilen akıllı yazılımlardır.

  • Şirketlerin mevcutta kullandığı birçok uygulama ile entegre olabilir ve 360 derece iş yönetimine imkan sağlar. 

  • İnternete bağlı olunan her ortamdan erişim imkanı sağlar. 

  • SaaS uygulamaları internet üzerinde barındırıldığı için güncellemeleri otomatik olarak gerçekleştirilir. 

  • SaaS  yazılımları talep edilen özelleştirmelere açıktır.