Enerji

Elektrikli Araç Şarj

Sürdürülebilir Teknolojiye Dayalı
Yüzde Yüz Temiz Enerji

Elektrikli Araç Şarj Operatörleri, elektrikli araçların bataryalarının şarj edilmesi için elektrik enerjisi sağlayan şarj noktalarıdır. Teknolojide gerçekleşen hızlı gelişim  ve bilinçlenme ile fosil kullanan araçlar yerine elektrikli araç kullanımı artmaktadır. Elektrikli araç talebinin beraberinde getirdiği bu ihtiyaç, elektrikli araç şarj istasyonlarına olan gerekliliği her geçen gün arttırmaktadır.  

techasaY elektrikli şarj istasyonu çözümleri ile, şarj istasyonlarının güvenilir ve teknolojik bir yapı ile hizmet vermesi sağlanmaktadır. Kurumların Elektrikli Araç Şarj Noktası Operatörü olmaları için ihtiyaç duyulan geliştirmeleri yenilikçi ve inovatif iş modelleri geliştirmektedir.,. tüm süreçler uzman teknik ve mühendis kadroile analiz ederek kurulum sürecinden hizmet sürecine bütünsel bir yaklaşımla yönetilmektedir..  

 

 

e-Şarj İstasyonununAvantajları Nelerdir?

  • Potansiyeli yüksek bir yatırım alanıdır. Artan elektrikli araç kullanımı ile hizmet kapasitesi yüksek bir potansiyel alanı sağlar. 

  • Güvenlidir. e-şarj istasyonu kurulum çalışmaları uzman kadromuz tarafından ön keşifle gerçekleştirilir. 

  • Doğa ve çevre dostudur. e-şarj yatırımı ile karbon ayak salınımının azaltılmasına, çevrenin korunmasına katkı sağlanmasının önünü açar.