Profesyonel Hizmetler

Telekomünikasyon

Telekomünikasyon Hizmeti ile Üstün Hizmet Kalitesi Sağlayın,
Sektörel Rekabet Avantajınızı Arttırın

Telekomünikasyon sektörü her geçen gün değişime açık, müşteri talepleri sürekli değişen ve artan, müşteri talep ve beklentileri de bu doğrultuda farklılaşan sektörlerden biridir. Bu nedenle telekomünikasyon şirketleri yoğun rekabet ortamında en iyi hizmeti vermek konusunda bir kalite yarışı içerisindedir.

techasaY, telekomünikasyon sektörüne yönelik hizmetleri ile başta GSM operatörlerinin ürün ve hizmetlerini, müşterilerine sağlıklı ve en verimli şekilde sunabilmesi için gerekli teknik ve yönetsel çalışmaları sağlamaktadır.  Uzman teknik kadrolar, saha çalışmaları, fiber optik kurulum çalışmaları, uydu ve telekomünikasyon süreçlerinde ihtiyaç duyulan tüm destek hizmetlerinin uzaktan yönetilmesi gibi birçok farklı konuda, yüksek kaliteli hizmet sunarak GSM operatörlerinin iş süreçlerindeki verimliliğini arttırmasına ve iş yükünü azaltmasına katkı sağlamaktadır.  

 

 

Telekomünikasyon Hizmetleri Şirketinize Nasıl Fayda Sağlar?

 • Uygulamalar öncesi uzman ekipler tarafından gerçekleştirilen detaylı saha keşfi ile doğru proje aşamalarının oluşturulmasını sağlar.

   

 • Zamana bağlı çalışma prensibi ile planlı çalışma gerçekleştirilmesini sağlar.

   

 • Özellikle fiber optik projelerinde önemli adımlardan biri olan sonlandırma işlemi, alanında yetkin ve uzman teknik ekiplerin yönetimi ile maksimum doğruluk ve verimlilikle gerçekleştirilir.

   

 • Profesyonel ekiplerle çalışılması sayesinde şirketlerin sektöründeki yeniliklere hızlı adapte olmasını ve bunları işlerine uyarlayabilmesini sağlar.

   

 • Müşteri hizmet kalitesinin arttırılmasına katkı sağlar.

   

 • Profesyonel hizmet almak şirket içerisinde telekomünikasyon hizmetleri ve kurulumlar kapsamında ek bir insan kaynağı gücü bulundurmanın önüne geçer.