Yönetilen Hizmetler

UÇTAN UCA YÖNETİM

Bütünsel Yaklaşımla 360 Derece Yönetilen İş Süreçleri Sayesinde
Müşteri Memnuniyetinin Arttırın

Uçtan uca yönetim (end-to-end management) bir işletme veya organizasyon içindeki bir sürecin/hizmetin başlangıcından sonuna kadar tam bir kontrol ve sorumluluk ile yönetilmesidir.
Bu yaklaşım, işletmelerin veya organizasyonların faaliyetlerini daha verimli hale getirmelerine ve müşteri memnuniyetini artırmalarına yardımcı olur. 

Uçtan uca yönetim, tüm işletme süreçlerinin bütünsel bir şekilde ele alınması anlamına gelir ve daha iyi koordinasyon, daha hızlı tepki süreleri ve daha yüksek verimlilik gibiavantajlar sağlar. 

techasaY,  başta telekomünikasyon sektörü olmak üzere bir çok farklı sektörde şirketlerin ihtiyaç duyduğu proje yönetim süreçlerini müşteri ile temas noktasından başlayarak tamamlanma aşamasına kadar uzman ekipleriyle gerçekleştirmekte ve raporlamaktadır.  

Operatörler başta olmak üzere şirketlerin kendi hizmetlerini müşterilerine sağlıklı şekilde ulaştırmaları için gerekli olan yönetim sürecini uçtan uca gerçekleştirmektedir.

Bu sayede, uçtan uca yönetim hizmeti kapsamında, müşteri memnuniyet aramaları, evrak takibi, kurulum gerektiren iş süreçlerinde gerekli kurulum işlemlerinin eksiksiz tamamlanması gibi sektör özelinde ihtiyaca yönelik çalışmaların tamamlanması ve raporlanmasını sağlamaktadır. 

Uçtan Uca Yönetim Şirketinize Nasıl Fayda Sağlar?

  • Müşterilere daha hızlı ve etkin şekilde ulaşılmasını sağlar.

  • Müşteri memnuniyetini arttırır.

  • İş süreci adımlarında şirket içerisinde müşteri ya da proje yönetimi için ek bir efor ve insan kaynağı maliyeti gerektirmez.

  • Belirli periyodlarda gerçekleştirilen raporlamalar ile proje sürecindeki adımların performansının ölçümlenmesini sağlar. 

  • İş sürecinin daha verimli kontrol edilmesini sağlar.